Wyszukiwarka

Wynajem urządzeń

Szanowni Państwo,

Oferujemy Państwu wynajem światowej klasy urządzeń kosmetycznych:

APOLLO TRIPOLLAR

LASER FRAKCYJNY EMERGE

LASER Q SWITCH YAG

LASER FOTONA SPECTRO SP

W ramach tej usługi zapewniamy Państwu dostęp do profesjonalnych technologii, które umożliwią wykonanie różnych zabiegów wyszczuplających, modelujących, antycellulitowych, przeciwzmarszczkowych, liftingujących i innych. Wypożyczenie sprzętu pozwoli świadczyć profesjonalne usługi pielęgnacyjne bez konieczności ponoszenia większego jednorazowego wydatku związanego z zakupem nowego, często bardzo drogiego urządzenia.

 

 Poniżej przedstawiamy ofertę dostępnych urządzeń. 

 FALE RADIOWE APOLLO TRIPOLLAR

-  firmy Pollogen to światowy lider w zakresie wykorzystywania fal radiowych (RF) trzeciej generacji do szerokiej gamy zabiegów kosmetycznych. Jest to jedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania skóry. Pozwalają one uzyskać efekt liftingu skóry twarzy, szyi i dekoltu, niwelują efekt starzenia się skóry , ale również działają zapobiegawczo poprzez zwiększanie gęstości i odporności skóry.

Skuteczność Apollo Tripollar została udowodniona klinicznie, a efekty są zauważalne dla pacjentki już po pierwszym zabiegu. Poprzez  zastosowanie w aparacie Apollo Tripollar aż trzech elektrod pole oddziaływania jest bardzo dokładne a skuteczność zabiegu jest znacznie wyższa niż w przypadku innych dostępnych na rynku urządzeń bi- i mono-polarnych. Atutem jest lepsze sterowanie głębokością pracy fal w skórze (warstwa wierzchnia i podskórna). Ścisłe określenie dawki RF , gwarantują bezbolesność zabiegu co zmniejsza także ilość przeciwwskazań.

 CENA NAJMU: 500 zł / dzień

 

Emerge™

to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. 
Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Efekty zabiegów:
- Odmłodzenie skóry,
- Redukcja zmian pigmentowych,
- Redukcja zmarszczek,
- Lifting skóry,
- Redukcja blizn i rozstępów.

CENA NAJMU: 650 zł / dzień 

LASER Q SWITCH YAG

Używany w celu usuwania makijażu permanentnego oraz tatuażu. Światło emitowane przez laser używane jest w celu zniszczenia barwnika. Powierzchnia skóry jest „przeźroczysta” dla emitowanego światła, podczas gdy cała energia jest skupiona i pochłaniana przez barwnik. Pigment ulega rozbiciu na drobne fragmenty, które następnie są pochłaniane przez komórki organizmu - makrofagi.
Laserowe usuwanie jest bardzo skuteczne przy większości typów tatuażu. Laser usuwa takie kolory jak: czarny, brązowy, czerwony, zielony.

Po zabiegu w miejscu usuwanego barwnika pojawia się zaczerwienienie, swędzenie a czasami strupki. Jest to normalny proces, podczas którego barwnik jest eliminowany. Jeżeli powstały strupki, to bezpośrednio po zejściu strupków miejsce po usuwanym barwniku może być zaróżowione prze okres około 2 tygodni. Kolejny zabieg można wykonać nie wcześniej niż po ok. 3-4 tygodniach. Po usunięciu tatuażu, makijażu permanentnego miejsce to należy chronić przed słońcem przez okres 6 miesięcy w celu uniknięcia przebarwień. W tym okresie nie należy używać również samoopalaczy ani nie korzystać z solarium.

CENA NAJMU: 700zł/dzień

 

LASER FOTONA SPECTRO SP 

 Laser Fotona Er:YAG osiąga maksimum efektów przy minimalnej głebokości penetracji wiązki laserowej. Spectro SP jest idealnym narzędziem do szybkiej, zimnej ablacji. W trybie XLP (przedłużonego impulsu) zapewnia najgłębsze termalne efekty. Świetnie radzi sobie w usuwaniu blizn trądzikowych. Jest niezwykle precyzyjnym narzędziem chirurgicznym, zdolnym do usuwania wszelkich zmian skórnych mikron po mikronie. Największe na świecie plamki zabiegowe, w połączeniu z łatwymi w użyciu głowicami Fotony, czynią Twoje zabiegi jeszcze szybszymi i mniej męczącymi. Program wygładzania Spectro SP zapewnia głebokie kontrolowane efekty termalne w skórze podczas zabiegów estetycznych.

CENA NAJMU: 2500zł/dzień

Znalezione obrazy dla zapytania FOTONA SPECTRO SP

 

 

Warunki wypożyczenia:

  • Ksero dowodu osobistego

  • Umowa najmu urządzenia

  • Wynajem płatny z góry

 

Zapraszamy do współpracy ! 

Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego Biotek Italy

Violetta Edyta Fijałkowska
tel. 728 866 283
tel. 606 316 203

Gabinet:
Rybnik ul. Stroma 1
(przy Placu Wolności)

mail: studio.makeupstyl@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon-pt: 9-17

 

MediRaty