Wyszukiwarka

O mnie

Gabinet i Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego Makeupstyl w Rybniku powstało z zamiłowania do piękna. Jego założycielka, Violetta Edyta Fijałkowska to dyplomowany trener makijażu trwałego Long Time Liner, plastyk i wizażysta, specjalista w dziedzinie pigmentacji medycznej.

Makijaż permanentny to nasza prawdziwa pasja. Każdą klientkę traktujemy indywidualnie, aby uzyskać jak najlepszy efekt, idealnie dopasowany do proporcji twarzy. Wieloletnie doświadczenie i praca w renomowanych placówkach pozwoliły Violettcie Fijałkowskiej zająć miejsce w czołówce najlepszych linergistów w kraju. O umiejętnościach właścicielki salonu Makeupstyl świadczą liczne wygrane i wyróżnienia w konkursach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych z makijażu trwałego, artystycznego i wizażu.

Wszystkie panie, rozważające wykonanie trwałego make up'u, zapraszamy na bezpłatną usługę wykonania rysunku wstępnego, który pozwoli Wam poznać przybliżony efekt gotowej pigmentacji. Jesteście zdecydowane na zabieg? Tylko w gabinecie Makeupstyl wykonujemy go totalnie bezboleśnie. Dla nas najważniejszy jest komfort naszych Klientów. W naszym gabinecie czeka na Państwa również rozbudowana oferta zabiegów medycznych na twarz, pigmentacja medyczna oraz nowoczesna pielęgnacja twarzy i ciała w wykonaniu profesjonalnych kosmetologów.

W ofercie gabinetu między innymi makijaż trwały, tatuaż biologiczny, kosmetyka profesjonalna. Pracujemy na markach PAYOT, PCA Skin, Epionce, AA Prestige, INNO-EXFO. Posiadamy laser Spectra oraz laser frakcyjny nieablacyjny EMERGE, dzięki któremu pozbędziecie się porów, blizn, zmian barwnikowych. Wyposażyliśmy gabinet w fale radiowe Apollo - medyczne urządzenie dające niesamowite efekty liftingujące ciało i poprawiające owal twarzy. Zapraszamy na usługę nitkowania owłosienia na twarzy i ciele, dającą efekt trwałej depilacji. Naszym najnowszym nabytkiem jest laser Fotona, dzięki któremu możemy skutecznie usuwać zmarszczki, przebarwienia, blizny, rozstępy, a także ujędrnić skórę, wykonać peeling laserowy czy wykonać epilację owłosienia. Zabiegi laserem Fotona Makeupstyl to miejsce, w którym wszelkie zabiegi dobieramy indywidualnie dla potrzeb skóry Klienta, po dokładnej analizie i badaniu skóry.

Zapraszamy do nas! Tu poczujesz się zrelaksowana, wypoczęta i jeszcze piękniejsza.

Makeupstyl to również profesjonalne szkolenia. Makijaż permanentny może już wkrótce wzbogacić ofertę Państwa gabinetu kosmetycznego. Zapraszamy na profesjonalny kurs makijażu permanentnego i pigmentacji medycznej prowadzony przez certyfikowaną trenerkę Violettę Fijałkowską. Nasze centrum jest nowocześnie wyposażone i kompleksowo przygotowane do prowadzenia profesjonalnych szkoleń.

 

                                                                                                                  Violetta Edyta Fijałkowska 

 

Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego Biotek Italy

Violetta Edyta Fijałkowska
tel. 728 866 283
tel. 606 316 203

Gabinet:
Rybnik ul. Stroma 1
(przy Placu Wolności)

mail: studio.makeupstyl@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon-pt: 9-17

 

MediRaty