Wyszukiwarka

Makijaż permanentny

 

PML PROFESSIONAL MAKEUPLINE 

Oferujemy metodę polskiej marki PML PROFESSIONAL MAKEUPLINE. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt oraz najnowocześniejsze i najczystsze barwniki.

Zaufało nam wiele kobiet! Zapraszamy! Nasza linergistka rozrysuje i pokaże, jak pięknie może wyglądać twarz z makijażem trwałym. Usługa gratisowa!!

Zobacz, jak prezentują się makijaże naszych klientek: GALERIA

Doświadczenie

Od ponad 11 lat wykonuję makijaż permanentny. Pracowałam przez 5 lat na marce Long Time Liner. Oferuję Paniom bezbolesny makijaż permanentny. 

Co nas wyróżnia?

 Violetta Edyta Fijałkowska wizażysta, plastyk, linergistka, trener makijażu, mistrzyni w makijażu, vicemistrzyni, posiada wyróżnienia na mistrzostwach makijażu permanentnego oraz w 2014 r., III miejsce na mistrzostwach Polski w makijażu permanentnym.  

W naszym gabinecie pracujemy na najwyższej jakości sprzętu.

Tylko u nas 100% bezpieczeństwa i sterylności!! Tylko u nas zobaczysz otwieraną, sterylną iglę! Nie oszczędzamy na znieczuleniach! Wykonując makijaż u nas płacisz tylko raz.

NIE DOLICZAMY ŻADNYCH OPŁAT ZA ZNIECZULENIA.

Ręka i doświadczenie plastyka jest widoczna w naszej galerii. Posiadamy największą galerię makijażu przed i po. Zapraszamy na bezpłatny rozrysunek wstępny - zobacz, jak mogłabyś wyglądać lepiej.

Każdej kobiecie należy się makijaż permanentny:)

PML nie maluje, lecz w sposób naturalny podkreśla kontury, stąd bardzo ważne jest dobranie barwników, w taki sposób, aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego nietoksyczne i niealergizujące zostają osadzone w naskórku i utrzymują się tam w sposób widoczny do około 3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnieniu.

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • Ciaża,

  • Infekcja

  • Cukrzyca

  • Łuszczyca

Przebieg zabiegu:
Zabieg wykonywany jest na urządzeniach i preparatach wyłącznie marki PML. Podczas zabiegu może dojść do podrażniania, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Już następnego dnia rano możemy pokazać się w pracy.

Po zabiegu:
Około 2 dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać – jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami, oferowanymi prze osobę wykonującą zabieg – linergistkę. Należy również stosować maść, którą ona przekaże.

W 4 do 5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

Około 2 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo przeprowadzić bezpłatną korektę makijażu, mającą na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. Efekt końcowy wykonanego makijażu jest bardzo naturalny, a pewna ręka doświadczonej linergistki gwarantuje subtelny oraz pasujący do twarzy i charakteru kształt i barwę.

Zobacz, jak zmienia makijaż permanentny wykonany przez doświadczoną linergistkę.

 

 Ważne!

 Chcesz wykonać makijaż permanentny kresek? PAMIĘTAJ!

Jeśli rzęsy farbowane są henną, bądź stosowana jest odżywka do rzęs, makijaż permanentny wykonuje się po około 2 tygodniach po wykonaniu henny i miesiąc po odstawieniu odżywki.

 Zabiegu makijażu permanentnego nie należy planować w trakcie oraz tuż przed miesiączką, ponieważ wrażliwość jest wtedy zwiększona.

 

Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego Biotek Italy

Violetta Edyta Fijałkowska
tel. 728 866 283
tel. 606 316 203

Gabinet:
Rybnik ul. Stroma 1
(przy Placu Wolności)

mail: studio.makeupstyl@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon-pt: 9-17

 

MediRaty