Wyszukiwarka

Laser frakcyjny EMERGE

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry), usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości.
Emerge™ posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.


Efekty zabiegów:
- odmłodzenie skóry,
- redukcja zmian pigmentowych,
- redukcja zmarszczek,
- lifting skóry,
- redukcja blizn i rozstępów.

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3–6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku, mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną. W kilka dni po zabiegu będzie odbywało się złuszczanie naskórka.

"KURZE ŁAPKI"- Trudno wystrzec się zmarszczek mimicznych wokół oczu. Emerge posiada certyfikat FDA potwierdzający skuteczność redukcji cienkich linii na tym delikatnym obszarze, tzw. kurzych łapek. Dzięki Emerge możesz śmiać się do woli i nie martwić więcej zmarszczkami.

ROZSTĘPY- Rozstępy to powszechny problem. Są efektem nadmiernego lub zbyt szybkiego rozciągnięcia skóry. Pojawiają się w okresie dojrzewania, są wynikiem przebytej ciąży lub utraty wagi. Seria zabiegów laserem Emerge skutecznie zredukuje ten problem w sposób nieinwazyjny i nie wymagający okresu rekonwalescencji.

PRZEBARWIENIA I BRUZDY- Pojawiające się z wiekiem przebarwienia na skórze, pogłębiające się bruzdy wargowo-nosowe powodują, że nasza twarz wygląda na smutną i zmęczoną. Dzięki nieablacyjnemu resurfacingowi Emerge będziesz cieszyć się młodziej wyglądającą skórą, pełną blasku, jędrniejszą i bardziej napiętą, pozbawioną głebokich bruzd i zmarszczek.

BLIZNY- Blizna na ciele nie pozwala Ci zapomnieć o przykrym przeżyciu? Laser frakcyjny Emerge przebuduje Twoją skórę, zniszczoną tkankę zastąpi nową i zdrową. Po kilku zabiegach nie bedziesz pamiętać  o szpecącym i przywołującym złe wspomnienia śladzie na Twojej skórze.

 

Galeria

 
Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego Biotek Italy

Violetta Edyta Fijałkowska
tel. 728 866 283
tel. 606 316 203

Gabinet:
Rybnik ul. Stroma 1
(przy Placu Wolności)

mail: studio.makeupstyl@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon-pt: 9-17

 

MediRaty