viodro@icloud.com

Wyszukiwarka

INCONTILASE - Laserowe leczenie nietrzymania moczu

INCONTILASE – ZABIEG LECZĄCY WYSIŁKOWE NIETRZYMANIE MOCZU

Leczenie nietrzymania moczu odbywa się przy pomocy nowoczesnego lasera. Zabieg polega na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu pochwy. Wiązka laserowa wzmacnia ścianki pochwy, powięź wewnątrzmiedniczną oraz obszar ujścia cewki moczowej. Dochodzi do stymulacji włókien kolagenowych śluzówki, obkurczenia tkanki, co daje zmniejszenie kąta nachylenia cewki moczowej i przywraca jej prawidłowe funkcjonowanie.

Efekty:
• Przywrócenie prawidłowego funkcjonowania cewki moczowej
• Wyeliminowanie nietrzymania moczu
• Odzyskanie komfortu psychicznego oraz fizycznego

Przebieg zabiegu:
Do zabiegu kwalifikuje lekarz. Wymagane jest aktualne badanie cytologiczne. Zabieg wykonywany jest przy pomocy specjalnej głowicy, którą wprowadza się do pochwy. Laser działa bezpośrednio na ścianki pochwy, doprowadzając do gruntownej przebudowy całej jej śluzówki. Zabieg redukuje problem nietrzymania moczu. Jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia.

Czas trwania zabiegu:
Zabieg trwa ok 1 godziny (przygotowanie i przeprowadzenie zabiegu).

Bezpieczeństwo zabiegu:
Zabieg przy użyciu lasera Er-YAG firmy Fotona zastępuje tradycyjne metody chirurgiczne polegające na wszywaniu taśm i siatek. Zabieg laserowy jest bezpieczny, bezkrwawy, bezbolesny, nie wymaga znieczulenia, ani hospitalizacji, a po 3-5 dniach można wrócić do normalnej aktualności seksualnej.

Przeciwwskazania:
Przed przystąpieniem do zabiegu pacjentka powinna przebadać się ginekologicznie i wykluczyć ewentualne infekcje dróg moczowych i rodnych oraz powinna posiadać aktualną cytologię.

 

Cena: 1600 zł/zabieg

 

Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego Biotek Italy

Violetta Edyta Fijałkowska
tel. 728 866 283
tel. 606 316 203

Gabinet:
Rybnik ul. Stroma 1
(przy Placu Wolności)

mail:viodro@icloud.com
Godziny otwarcia:
pon-pt: 9-17

 

MediRaty