Wyszukiwarka

Fotoodmładzanie technologią FRAC3D 

Polega na potrójnym wyładowaniu energii z różną siłą, przez co wytwarza mikrouszkodzenia termiczne na różnych głębokościach w skórze. Powstałe podrażnienia stymulują przebudowę kolagenu wywołując efekt liftingu skóry. W przeciwieństwie do innych laserowych zabiegów odmładzających metoda ta zapewnia dobre wyniki przy braku czasu powrotu do zdrowia i charakteryzuje się niewielkim ryzykiem powikłań.

 Fotoodmładzanie. Nowoczesna metoda regeneracji naszej skóry za pomocą światła.

 Laserowe fotoodmładzanie technologią T3 / FRAC3D / PIANO SMOOTH to delikatniejsza od dermabrazji laserowej i głębokich chemicznych peelingów, metoda regenerowania naszej skóry za pomocą światła.

Zabieg ten jest kuracją uniwersalną, gdyż za jednym zamachem usuwa drobne zmarszczki, przebarwienia posłoneczne, piegi, rozszerzone naczynka, rumień twarzy, rozszerzone pory oraz inne efekty fotouszkodzeń skóry. Zmienia się struktura skóry głęboko pod naskórkiem, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny.


Zaletą zabiegów T3 i FRAC3D jest to, że są mniej inwazyjne od proponowanych dotychczasowych metod, a przede wszystkim ekspresowy. Już na drugi dzień można wrócić do normalnej codziennej aktywności w przeciwieństwie do trybu PIANO i SMOOTH.

W czasie starzenia się skóry włókna kolagenowe zmieniają swoją strukturę co manifestuje się utratą elastyczności, wiotkością, pojawieniem się nadmiaru skóry, zmarszczek, zmianami owalu twarzy. Spowodowane jest to zmniejszeniem ilości włókien kolagenowych, zmianami ich struktury gdyż kolagen robi się rozciągnięty i poskręcany, a także zmniejszeniem aktywnych komórek tkanki łącznej odpowiedzialnej za produkcję włókien elastyny i kolagenu. Aby zniwelować skutki starzenia u pacjentów można stymulować procesy odbudowy w skórze właściwej. Powszechne środki

 

 

stosowane do utrzymania jędrności skóry nie zawsze się sprawdzały. Często powstawało ryzyko uszkodzenia warstwy brodawkowatej skóry właściwej przez poparzenia co powodowało powstawanie przebarwień. Kuracje peelingowe nie do końca sprawdzały się w tym przypadku – często powodowały skutki uboczne, a pacjent na długo był wykluczony z aktywności .

 

Wskazania. Dla kogo jest ten zabieg?

 

Pacjenci z zmarszczkami, zmarszczkami mimicznymi, kurzymi łapkami, rozszerzonymi porami, zrogowaciałą skórą, uszkodzeniami posłonecznymi, lekkimi przebarwieniami

 

 Długość rekonwalescencji

 

12-24 godziny

 

 Dodatkowe efekty

 

Silne usuwanie przebarwień

 

 Ile zabiegów jest potrzebnych?

 

W celu uzyskania pożądanego efektu 3-6 razy, co 4-6 tygodni

 

 Przeciwskazania do laseroterapii

 

Współistnienie podejrzanych zmian skórnych na obszarze terapii

 

 Procedury powiązane 

 

Możliwość łączenia na jednej wizycie z zimnym peelingiem lekkim lub średnim

 

Cena:

twarz: 200-300 zł/ zabieg

czoło: 150 zł/ zabieg

szyja: 200 zł/ zabieg

dekolt: 200-300 zł/ zabieg

 

 

 

Centrum Szkoleniowe Makijażu Permanentnego Biotek Italy

Violetta Edyta Fijałkowska
tel. 728 866 283
tel. 606 316 203

Gabinet:
Rybnik ul. Stroma 1
(przy Placu Wolności)

mail: studio.makeupstyl@gmail.com
Godziny otwarcia:
pon-pt: 9-17

 

MediRaty